Ranking kremów na rozstępy – Revitol Stretch Mark

Szukając informacji na temat polecanych kremów stosowanych do redukcji rozstępów, natrafiłam na ranking specyfików na rozstępy. W zestawieniu znalazło się pięć najlepszych preparatów (rózna jest ich cena) i poddano ocenie. Faworytem okazał się Revitol Stretch Mark.

Zanim kupisz Revitol Stretch Mark

Zanim pochopnie zdecydujemy się na zakup tego specyfiku, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami o nim. Jest to krem, który służy do redukcji zarówno czerwonych, jak i białych rozstępów. Specyfik przyczynia się również do wyrównania kolorytu skóry.

Zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne substancje, które skutecznie walczą z śladami rozstępowania się skóry. Składniki kremu Revitol Stretch Mark nie tylko pobudzają redukcję elastyny i kolagenu, ale również przyczyniają się do uelastycznienia skóry. Dodatkowo chroni ją oraz regeneruje.

W składzie Revitol Stretch Mark znaleźć można między innymi skrwalen – substancję, która uzyskiwana jest z wątroby rekina bądź może być izolowana z oliwy (w kremie właśnie w takiej postaci występuje). Jego główną właściwością jest silna regeneracja skory. Regeneruje jej powierzchnię, a jednocześnie ją ochrania. Działa antyoksydacyjnie. Doskonale leczy blizny, w tym rozstępy.

W kremie Revitol Stretch Mark znajdziemy również wyciąg z pestek grejpfruta, który przyczynia się do stymulowania syntezy kolagenu.

Zawarty w preparacie wyciąg z aloesu zwyczajnego przyczynia się do regeneracji skóry i leczy blizny.

Niezwykle ważna jest również obecność witamin, które poprawiają kondycję skóry, powodując rozjaśnienie i spłycanie rozstępowych blizn.

Wszystkie składniki kremu są substancjami pochodzenia naturalnego. Specyfik może być więc stosowany także przez kobiety w ciąży i matki karmiące (w tym przypadku – gdy rozstępy pojawiły się na biuście, przed karmieniem należy dokładnie umyć pierś).

Wystarczy systematycznie smarować specyfikiem skórę objętą rozstępami, by w krótkim czasie przekonać się o jego skuteczności.

W sklepie internetowym VitaLab.pl, zajmującym się jego sprzedażą, komentarze pod kremem są zaskakujące. Wypowiadają się przede wszystkim kobiety, które pozytywne zmiany na swojej skórze zauważyły już po czterech tygodniach regularnego stosowania specyfiku. Osoby, które nabyły ten preparat przekonują, że jego skuteczność jest zadziwiająco wysoka, choć początkowo sceptycznie podchodziły do zakupu tego kremu, sądząc że jest to kolejny przereklamowany produkt.

Zaletą tego specyfiku jest również fakt, że istnieje możliwość zażądania zwrotu pieniędzy za preparat. Jeżeli tylko uznamy, że krem Revitol Stretch Mark nie działa, wówczas należy odesłać puste opakowanie. Sklep zwraca pieniądze, i jak się okazuje, nie ma w tym żadnych kruczków. Producent specyfiku objął go dziewięćdziesięciodniową gwarancją, ponieważ ma pewność, że stworzony przez niego produkt jest skuteczny.

Jak go stosować?

Zasada stosowania kremu Revitol Stretch Mark jest dokładanie taka sama, jak innych specyfików. Preparat należy nakładać na miejsce, które objęte są rozstępami. Dla wzmocnienia efektu warto wykonać masaż skóry. Żeby przyspieszyć działanie kremu, zaleca się aplikowanie specyfiku co najmniej dwa razy dziennie. Nie należy przy tym zapominać, że preparat powinien być nakładany systematycznie, czyli codziennie. Jeżeli nie będziemy przestrzegać tych zasad, wówczas może okazać się że specyfik nie będzie skuteczny.

Kupić czy nie kupić?

I tu pojawia się dylemat. Wszystko fajnie do czasu, gdy nie zobaczymy, ile specyfik kosztuje. Za krem trzeba zapłacić około 150 złotych („w paczce” taniej – trzy opakowania kremu kosztują niecałe 400 złotych). Nie jest to najmniejsza kwota, a więc nie wszystkich będzie stać na taki zakup. Jeżeli jednak przyoszczędzimy na innych, wówczas uda się nam dokonać zakupu. Nie musimy mieć również obawy o to, że preparat nie przyniesie efektów i pieniądze wyrzucimy w błoto. Jak już wspomniałam – produkt objęty jest dziewięćdziesięciodniową gwarancją. Możemy więc zażądać zwrotu pieniędzy. Wystarczy odesłać puste opakowanie.

Jeżeli ktoś postanowił zakupić ten produkt, ułatwiam do niego drogę i podaję bezpośredni link, do sklepu VitaLab.

3,4 k