Ranking kremów na rozstępy – Lierac Phytolastil Solute

Pora na trzeci kosmetyk, który polecany jest do walki z uporczywymi rozstępami. Uważany jest za jeden ze skutecznych, jednak jego cena może odstraszać – 80 złotych za jedno opakowanie. Warto jednak zapoznać się z podstawowymi informacjami o działaniu i skuteczności.

Co nieco o Lierac Phytolastil Solute

Lierac Phytolastil Solute jest to koncentrat redukujący widoczność istniejących prążków. Specyfik ten przyczynia się ponadto do przywrócenia skórze odpowiedniego kolorytu. Wspomaga pracę fibroblastów, dzięki czemu produkowane są „pełnowartościowe” włókna białkowe – kolagen i elastynę.

Niezwykle ważny jest skład tego specyfiku. Znajdziemy w nim wyłącznie naturalne substancje pochodzenia roślinnego. Na uwagę zasługuje wyciąg z bluszczu, skrzypu oraz przywrotnika. Substancje zawarte w tych ekstraktach wpływają na poprawę metabolizmu fibroblastów, dzięki czemu możliwa jest produkcja substancji będących spoiwami skóry.

Czego można się spodziewać?

Zgodnie z zapowiedziami producenta, już po dwudziestu dniach od stosowania kosmetyku będzie można zauważyć pierwsze znaczące efekty. Rozstępy, które pojawiły się na skórze zaczną się wyraźnie zwężać, a ich zabarwienie będzie stopniowo przypominać barwę zdrowej skóry. Producent podkreśla jednak, iż efektywność działania kremu uzależniona jest od naszej systematyczności oraz  tego, jak szybko zaczniemy „reagować” na pojawiające się prążki. Sprawą oczywistą jest to, że im szybciej zaczniemy działać, tym większe prawdopodobieństwo, że rozstępy całkowicie znikną.

Jak stosować specyfik?

Preparat Lierac Phytolastil Solute został stworzony na istniejące rozstępy. A to oznacza, że powinien być skuteczny tylko w takim przypadku. By przekonać się o jego skuteczności, należy smarować skórę kremem co najmniej dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Specyfik należy nakładać na oczyszczoną skórę i delikatnie wmasować krem. Kuracja powinna trwać od sześciu do ośmiu tygodni.

Kupić czy nie kupić?

Nie ukrywam, że krem jest kuszący. Wszystko bowiem wskazuje na to, że jego skuteczność jest wysoka. Potwierdzają to również opinie internautek, które na pięć gwiazdek przyznały mu trzy. Jedyne co może odstraszać to wysoka cena, wahająca się w granicach 80 złotych. Wydaje mi się jednak, że warto zaryzykować. A prawdopodobieństwo powodzenia kuracji jest wysokie.

2,35 k