Striagen DS – czy pomoże pokonać rozstępy?

Problem rozstępów jest tak powszechny, że wiele osób poszukuje sprawdzonych, a jednocześnie skutecznych metod walki z tym nieestetycznym problemem. Sposobów jest wiele: począwszy od kremów, a skończywszy na dość inwazyjnych zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej. Jako że to właśnie kosmetyki na rozstępy cieszą się największą popularnością (ze względu na łatwość aplikowania), warto wiedzieć, które z nich są najskuteczniejsze. W wielu rankingach przoduje Revitol Stretch Mark. Warto jednak zwrócić uwagę na specyfik – Striagen DS. Nie jest on przeznaczony typowo do usuwania tego defektu, ale być może właśnie on zrewolucjonizuje podejście do walki z rozstępami.

Jak działa Striagen DS?

Mówi się, że Striagen DS stanowi bezinwazyjną a zarazem bezbolesną alternatywę zabiegów odmładzających, w tym popularnego botoksu. Jest to specyfik, który skutecznie rozprawia się z pojawiającymi się efektami starzenia się skóry.

Działanie Striagen DS opiera się o wiele cennych składników. Tylko w tym specyfiku zastosowano połączenie substancji przeciwstarzeniowych z peptydami, dając skuteczną kombinację przeciwdziałającą procesom szybszego pojawienia się zmarszczek i utracie elastyczności skóry.

W składzie kosmetyku znajduje się wiele cennych substancji odżywiających skórę oraz wpływających korzystnie na jej kondycję. Proces regeneracji skóry wspomaga obecność witaminy E (zwanej „witaminą młodości”), witaminy A, witaminy C (silnego przeciwutleniacza znajdującego zastosowanie w wielu specyfikach o działaniu anti-age), czy witamin z grupy B.

W kremie znajdziemy również wyciąg z aloesu zwyczajnego, masło Shea, masło mango czy ekstrakt z hibiskusa. Właściwości antystarzeniowe wykazuje także zawarty w Striagen DS koenzym Q10, przyczyniający się do likwidacji wolnych rodników oraz zapobiegający peroksydacji lipidów w skórze.

Skuteczność Striagen DS w walce z rozstępami

Choć w większości przypadków Striagen DS wykorzystywany jest do walki z efektami postępującego procesu starzenia się skóry, okazuje się, że skuteczność może mieć także w przypadku likwidacji rozstępów.

Jako że działanie Striagen DS. zapobiega ubytkowi kolagenu, a jednocześnie uzupełnia niedobory, właśnie tę właściwość wykorzystuje się do likwidacji rozstępów. Jednocześnie specyfik zapobiega wiotczeniu skóry, co w wielu przypadkach jest jednym z czynników prowadzących do pojawienia się nieestetycznych prążków.

Warto mieć świadomość, że najlepsze efekty Striagen DS. przynosi w sytuacji, kiedy walczymy z czerwonymi rozstępami. Wówczas istnieje spora szansa, że uda się całkowicie wyeliminować problem nieestetycznych prążków. Warto także nakładać specyfiki na rozstępy w fazie bliznowacenia, bowiem jego działanie może wspomóc efektywność zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

Jak stosować krem, by pokonać rozstępy?

Warto mieć świadomość, że innowacyjny skład Striagen DS. nie przesądza jeszcze o tym, że uda się pokonać rozstępy. Wiele zależy od nas samych. Ogromną rolę odgrywa tutaj systematyczność. Specyfik należy aplikować regularnie – nawet dwa razy dziennie, zgodnie z zaleceniami.

Jeżeli chcemy sprawdzić skuteczność Striagen DS, przed nałożeniem preparatu należy dokładnie oczyścić skórę. Dobrze jest wykonać także peeling, by zwiększyć wchłanialność dobroczynnych składników. Warto także pamiętać o delikatnym masażu, którego celem będzie pobudzenie krążenia.

Okazuje się, że wcale nie trzeba nakładać sporej ilości kosmetyku (dzięki czemu jedno opakowanie specyfiku starcza na długi czas). A to dlatego, że formuła preparatu jest na tyle skoncentrowana, by wykazać sporą skuteczność.

Pierwsze efekty pojawią się już po 30 dniach systematycznego aplikowania. Jeżeli chcemy znacznie zredukować widoczność nieestetycznych prążków, warto kontynuować kurację przez kolejne miesiące.

Dla kogo Striagen DS?

Striagen DS. jest kosmetykiem przeznaczonym do walki z rozstępami, z którymi borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni – bez względu na wiek. Dobre efekty przynosi u tych osób, u których nieestetyczne prążki spowodowane jest nadmierną utratą elastyczności i jędrności skóry.

Kobiety w ciąży, które borykają się z rozstępami, a chciałyby zlikwidować ten defekt za pomocą tego kremu, powinny skontaktować się z lekarzem. Warto bowiem pamiętać, że ciąża jest stanem wyjątkowym. Nie zawsze więc nawet te najbardziej bezpieczne specyfiki sprawdzą się akurat w przypadku kobiet ciężarnych. Niekiedy warto przeczekać ten okres, i dopiero po porodzie rozpocząć intensywną walkę z prążkami.

Można więc powiedzieć, że Striagen DS. jest preparatem dla wszystkich, którzy poszukują najbardziej zaawansowanych kosmetyków przeznaczonych do walki z rozstępami. Dla tych, których nie zraża wysoka cena specyfiku, gdyż w pełni rekompensuje je zaawansowana formuła, dzięki czemu specyfik może być skuteczną alternatywą drogich zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. To także doskonały specyfik dla tych osób, które nie chcą przeżywać stresu często towarzyszącego wielu zabiegom redukującym widoczność prążków.